Zcela nový způsob propagandy. Zboží v letáku Lidlu oblékl migrant. To tu ještě nebylo. Na čí je to příkaz?

snimek-obrazovky-porizeny-2017-01-04-12-23-40

Obchodní řetězec Lidl čelí v posledních dnech nebývalé kritice od svých zákazníků. Do letáku s akční nabídnou totiž umístil osobu tmavé pleti. Další nařízení z Bruselu? Připomeňme si, že Lidl je německý řetězec a kdo situaci sleduje, tak ví, že Němci rozhodují o výjimce, která dovolí migrantům pracovat za menší než minimální mzdu. „Dejte si jedna a jedna dohromady a pochopíte, že vyfotit černocha je prostě levnější. Lidl se prostě jen připravuje (nebo si testuje reakce) na dobu, kdy to bude schválený a prostě se chová tržně,“ uvádí jeden z pisatelů na Facebooku.Vybíráme některé další reakce:
Lucie Šedivá: Teď je v letáku černoch zachvíli muslimka v šátku a u toho kupte si šátek za skvělou cenu!!:-(

Jirka Chudý: LIDL jde otevřeně vstříc neomarxistické multikulti propagandě?? Tak to bojkot! Uvidíme, jestli Vám ta rudá prasata budou jako zákazníci stačit.

Taťána Klukanová: Lídl patřil mezi obchody, kde jsem ráda nakupovala a moc se mi líbila Vaše aktivita Rákosníček. Po prohlédnutí Vašeho letáku jsem opravdu hodně zklamaná a mrzí mě, že jste přízeň, které se v naší zemi těšíte hodili za hlavu a po vzoru merklice-ani velké písmeno si nezaslouží- se snažíte vnutit nám plíživým způsobem multikulti i když všude v Evropě pomalu, ale jistě lidem dochází, že to nefunguje. Nechci podporovat ani minimální náznak a proto jste přišli o Zákazníka.

Jiří Bílik: Směšné jak někoho může v dnešní době rozlítit černoch v letáku.
Nechápu jakou drzostí se vůbec tito lidé ještě mohou označovat za “vlastence“? Takovýto člověk jen rasista nic víc a uráží vůbec podstatu vlastenectví, kterou zřejmě sám nedokáže pochopit.

Co si o fotce v letáku myslíte? Jde o další z promyšlených akcí multikulturaliuzace Evropy?

Facebook komentáře
Michal Konečný
Redaktor ProEvropu.com

Poslední novinky

kotelnice-jilkova

U Jílkové to zase vřelo! Proč chce stát šmírovat občany? Mohou za to opravdu teroristé? Tady je pravda…

1Jak se bránit proti nim narůstajícímu počtu teroristických útoků v Evropě? Hrozí nám také v ČeskéZobrazit celý článek

 • Karel Gott versus mafie? Odborníci potvrzují, kdo má vlastně pravdu. Závažné skutečnosti o EU
 • Česká republika vystoupila z EU!
 • Andrej Babiš ala chytrá horákyně. Svlékl se donaha, pindíka neukázal. Zadal audity, nejsou to audity. Dotažené jsou jen ty nezaplacené daně.
 • Feriho kavárenský kvikot. Mladý černoch se pustil do prezidenta Zemana. A Horáček si vystřelil oko
 • ANO mlží, MF mlčí. Co se nepovedlo komunistům, zvládl Andrej Babiš dokonale – končí vesnické obchůdky. Definitivně! Autentické svědectví. Bude líp, ale komu?
 • Kampaň proti Zemanovi. Vše je smyšlené. A TV Nova v hlavní roli. Tady je pravda, jak je to doopravdy. Z toho se chce zvracet
 • Bezpáteřák Sobotka se rozjel. Když nevypadá jako chlap, tak zkouší zaujmout aspoň drsnou mluvou. Jebat! Děti mají krásný vzor v politicích. Tohle tu chceme?
 • Poprava kavárny online. Trump je prezidentem! Ukřivděné hýkání už se začalo ozývat z různých stran
 • 1 komentář pro Zcela nový způsob propagandy. Zboží v letáku Lidlu oblékl migrant. To tu ještě nebylo. Na čí je to příkaz?

  1. Petr máslo napsal:

   Je to již ostuda veškeré národní hrdosti zde žádný černý obyvatelé nebyli a doufám že nikdy nebudou ,nevím komu je reklama černoch¨cha určena ale vím jistě ,že všem multikultním politikům, kteří si za peníze z Bruselu kupují a rozprodávají naší zem.
   PM

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *