Zcela nový způsob propagandy. Zboží v letáku Lidlu oblékl migrant. To tu ještě nebylo. Na čí je to příkaz?

snimek-obrazovky-porizeny-2017-01-04-12-23-40

Obchodní řetězec Lidl čelí v posledních dnech nebývalé kritice od svých zákazníků. Do letáku s akční nabídnou totiž umístil osobu tmavé pleti. Další nařízení z Bruselu? Připomeňme si, že Lidl je německý řetězec a kdo situaci sleduje, tak ví, že Němci rozhodují o výjimce, která dovolí migrantům pracovat za menší než minimální mzdu. „Dejte si jedna a jedna dohromady a pochopíte, že vyfotit černocha je prostě levnější. Lidl se prostě jen připravuje (nebo si testuje reakce) na dobu, kdy to bude schválený a prostě se chová tržně,“ uvádí jeden z pisatelů na Facebooku.Vybíráme některé další reakce:
Lucie Šedivá: Teď je v letáku černoch zachvíli muslimka v šátku a u toho kupte si šátek za skvělou cenu!!:-(

Jirka Chudý: LIDL jde otevřeně vstříc neomarxistické multikulti propagandě?? Tak to bojkot! Uvidíme, jestli Vám ta rudá prasata budou jako zákazníci stačit.

Taťána Klukanová: Lídl patřil mezi obchody, kde jsem ráda nakupovala a moc se mi líbila Vaše aktivita Rákosníček. Po prohlédnutí Vašeho letáku jsem opravdu hodně zklamaná a mrzí mě, že jste přízeň, které se v naší zemi těšíte hodili za hlavu a po vzoru merklice-ani velké písmeno si nezaslouží- se snažíte vnutit nám plíživým způsobem multikulti i když všude v Evropě pomalu, ale jistě lidem dochází, že to nefunguje. Nechci podporovat ani minimální náznak a proto jste přišli o Zákazníka.

Jiří Bílik: Směšné jak někoho může v dnešní době rozlítit černoch v letáku.
Nechápu jakou drzostí se vůbec tito lidé ještě mohou označovat za “vlastence“? Takovýto člověk jen rasista nic víc a uráží vůbec podstatu vlastenectví, kterou zřejmě sám nedokáže pochopit.

Co si o fotce v letáku myslíte? Jde o další z promyšlených akcí multikulturaliuzace Evropy?

Facebook komentáře
Michal Konečný
Redaktor ProEvropu.com

Poslední novinky

 • Bezpáteřák Sobotka se rozjel. Když nevypadá jako chlap, tak zkouší zaujmout aspoň drsnou mluvou. Jebat! Děti mají krásný vzor v politicích. Tohle tu chceme?
 • Poprava kavárny online. Trump je prezidentem! Ukřivděné hýkání už se začalo ozývat z různých stran
 • Stropnický chce sedět! Toto se stalo v ostře sledovaném procesu s muslimskou studentkou. Šiří se to jako lavina
 • Černoch v letáku, miss Norska z Konga. A už se valí další věci. Somálská studentka diktuje pravidla v českých školách. Češi při výuce nesmějí mít pokrývku hlavy. Ale pak přijde muslimka a už se dějí věci
 • ČT už neví, čím by nás nakrmila. Za tohle platíme poplatky? Kalousek by vzteky rozbil televizi
 • Prezident Zeman varoval Česko – po republice se pohybuje terorista!
 • Lidl se multikulturně vyzvracel na Facebook teprve před pár dny, ale naštvaní občané už vracejí úder. Vznikla petice za zrušení řetězce
 • Zcela nový způsob propagandy. Zboží v letáku Lidlu oblékl migrant. To tu ještě nebylo. Na čí je to příkaz?
 • 1 komentář pro Zcela nový způsob propagandy. Zboží v letáku Lidlu oblékl migrant. To tu ještě nebylo. Na čí je to příkaz?

  1. Petr máslo napsal:

   Je to již ostuda veškeré národní hrdosti zde žádný černý obyvatelé nebyli a doufám že nikdy nebudou ,nevím komu je reklama černoch¨cha určena ale vím jistě ,že všem multikultním politikům, kteří si za peníze z Bruselu kupují a rozprodávají naší zem.
   PM

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *