Zcela nový způsob propagandy. Zboží v letáku Lidlu oblékl migrant. To tu ještě nebylo. Na čí je to příkaz?

snimek-obrazovky-porizeny-2017-01-04-12-23-40

Obchodní řetězec Lidl čelí v posledních dnech nebývalé kritice od svých zákazníků. Do letáku s akční nabídnou totiž umístil osobu tmavé pleti. Další nařízení z Bruselu? Připomeňme si, že Lidl je německý řetězec a kdo situaci sleduje, tak ví, že Němci rozhodují o výjimce, která dovolí migrantům pracovat za menší než minimální mzdu. „Dejte si jedna a jedna dohromady a pochopíte, že vyfotit černocha je prostě levnější. Lidl se prostě jen připravuje (nebo si testuje reakce) na dobu, kdy to bude schválený a prostě se chová tržně,“ uvádí jeden z pisatelů na Facebooku.Vybíráme některé další reakce:
Lucie Šedivá: Teď je v letáku černoch zachvíli muslimka v šátku a u toho kupte si šátek za skvělou cenu!!:-(

Jirka Chudý: LIDL jde otevřeně vstříc neomarxistické multikulti propagandě?? Tak to bojkot! Uvidíme, jestli Vám ta rudá prasata budou jako zákazníci stačit.

Taťána Klukanová: Lídl patřil mezi obchody, kde jsem ráda nakupovala a moc se mi líbila Vaše aktivita Rákosníček. Po prohlédnutí Vašeho letáku jsem opravdu hodně zklamaná a mrzí mě, že jste přízeň, které se v naší zemi těšíte hodili za hlavu a po vzoru merklice-ani velké písmeno si nezaslouží- se snažíte vnutit nám plíživým způsobem multikulti i když všude v Evropě pomalu, ale jistě lidem dochází, že to nefunguje. Nechci podporovat ani minimální náznak a proto jste přišli o Zákazníka.

Jiří Bílik: Směšné jak někoho může v dnešní době rozlítit černoch v letáku.
Nechápu jakou drzostí se vůbec tito lidé ještě mohou označovat za “vlastence“? Takovýto člověk jen rasista nic víc a uráží vůbec podstatu vlastenectví, kterou zřejmě sám nedokáže pochopit.

Co si o fotce v letáku myslíte? Jde o další z promyšlených akcí multikulturaliuzace Evropy?

Facebook komentáře
Michal Konečný
Redaktor ProEvropu.com

Poslední novinky

nahravka-andrej-babis

4. nahrávka s odposlechem Babiše. Přiznání k Čapímu hnízdu s jasným důkazem, že Babiš veřejně lže

1Na internetu se objevila další, tentokráte 4. nahrávka s Andrejem Babišem. Titulní roli v níZobrazit celý článek

prezident-zeman

To zase bude merenda, za naše prachy! „Samozřejmě, že do Číny poletím,“ odpověděl Zeman. Kdo se mnou? Budete koukat!

1KDU-ČSL vyzvalo prezidenta Miloše Zemana, aby odložil svoji plánovanou zahraniční cestu do Číny a radějiZobrazit celý článek

 • Je Babiš vůbec odvolatelný? Ve Sněmovně se opět rozjela jeho marketingová rétorika ANO!
 • Zeman má hovno co na práci, Komárek je pičus a Stropnický to sere. Babiš se rozmluvil a je toho mnohem víc. Voliči ANO, raději to nečtěte
 • Bezpáteřák Babiš „přísahal na zdraví svých dětí a vnoučat!“, „občas nás posílal do dámských pohlavních orgánů!“ U Moravce byl za slabocha
 • Tradiční a velká média nás cíleně manipulují sluníčkářskou propagandou. Už se se k nim přidal i budoucí prezident Horáček!
 • VIDEO: Taková urážka občanů ČR tu ještě nebyla. Hlavní roli hraje prezident Zeman. Lůza a póvl
 • Čerstvá hrůzná fakta o Babišově podnikání. Slonková si smlsne. Zcela nové skutečnosti, z toho mrazí
 • Sobotka už neví, co mluví. Takto se exkluzivně vyjádřil k Babišovi v nové vládě. Z toho jde jednomu hlava kolem
 • Takhle se Babiš ještě nerozčílil. Novináři rozkryli, jak z lidí ždímá peníze. Takovou reakci předsedy ANO nečekal nikdo
 • 1 komentář pro Zcela nový způsob propagandy. Zboží v letáku Lidlu oblékl migrant. To tu ještě nebylo. Na čí je to příkaz?

  1. Petr máslo napsal:

   Je to již ostuda veškeré národní hrdosti zde žádný černý obyvatelé nebyli a doufám že nikdy nebudou ,nevím komu je reklama černoch¨cha určena ale vím jistě ,že všem multikultním politikům, kteří si za peníze z Bruselu kupují a rozprodávají naší zem.
   PM

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *