ZEMANova NEkampaň. „Tato země je naše“ Ale koho? Mynáře, Ovčáčka, Veleby a Babiše? Kdo ovládá svou loutku na hradě?

zeman-tato-zeme-je-nase-kampan-2018

Originální plakát na podporu Miloše Zemana, aby byl znovu zvolen prezidentem ČR používá heslo „Tato země je naše”. Stejné, které nese také nedávno vydaná kniha Zemanových rozhovorů. Cílem kampaně, je zastavit protikandidáta Jiřího Drahoše a údajně také migranty.

Miloš Zeman po celou dobu předvolebního klání opakuje, že on sám žádnou kampaň za své znovuzvolení nevede. O jeho prezentaci se stará spolek Přátelé Miloše Zemana a Strana práv občanů (SPO). Ačkoliv prezident naznačil, že tyto inzeráty považuje spíše za zbytečné, za svými podporovateli prý stojí. Nynější Zemanova propagace (se kterou zajisté nemá přece Miloš Zeman nic společného) nicméně dává vzpomenout na lživé inzeráty, které se před pěti lety objevily v tisku proti tehdejšímu Zemanovu soupeři Karlu Schwarzenbergovi.
veleba-tato-zeme-je-nase zeman-tato-zeme-je-nase-kampan-2018
Pokud si ale pustíte například rozhovor senátora Veleby, pro DVTV, který stojí za spolkem Přátel Miloše Zemana, je Vám jasné, že tady něco nechutně zapáchá a totálně nesedí. V době, kdy podnikatelé a firmy musejí díky EET vykazovat každou korunu, tak strana, která by měla být jako vzor čestnosti pro ostatní, neví kam a komu posílá miliony korun?

Rozhovor můžete vidět zde
Komu tedy patří ČR? Kdo je autorem sloganu Tato země je naše?

Jak to vypadá, o tom, kdo vede kampaň a odkud se berou peníze na podporu Miloše Zemana, tedy ústavního člověka číslo jedna v ČR se jen tak nedozvíme. Proč? Je tím pravým důvodem to, že za vším stojí „majitelé“ ČR, na které se pasoval tímto postojem Vratislav Mynář, Jiří Ovčáček a jejich kamarád Andrej Babiš? Ten se netají neutuchající podporou, kterou má pro Miloše Zemana, a aby ji neměl, když jen díky jeho pomoci se dostal až na post premiéra ČR. Za vším hledejme také kapitál z Ruska a Číny. Těm všem už patří Česká republika.

Loutka jménem Miloš Zeman

Miloš Zeman v tomto případě už je jen pouhou loutkou, kterou potřebují na hradě, aby mohli být i dále u moci. A proto, aby na hradě zůstal, udělají jak se zdá bohužel naprosto vše.
A co Vy? Máte pocit, že ještě žijeme ve svobodné zemi?

 

Facebook komentáře
Petr Branný
Redaktor ProEvropu.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *